Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo!!!
Menu

Garanti ve İade

Garanti Koşulları

Bu garanti ve iade şartları www.evimkolayavm.com sitesini ziyaret eden ve ya www.evimkolayavm.com vasıtası ile hizmetlerimizden yararlanmak isteyen ve bu başvurusunu www.evimkolayavm.com adresindeki sipariş formunu doldurarak veren ve ya gerçek veya tüzel kişiler içindir.

Satın aldığınız ürünlerin ya da hizmetlerin garantisi, fatura kesim tarihinden itibaren başlayacak ve garanti süresi ürünün ya da hizmetlerin türüne (marka, model, ürün, imalatçı v.b) göre değişkenlik gösterecektir.

Bütün ürünlerimiz aksine durumlar belirtilmediği şartlarda üreti firmaların garantisi kapsamındadır. Garanti şartlarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı sırasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir darbe ya da hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak kesinlikle ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

İptal / İade Koşulları

www.evimkolayavm.com üzerinden satın almış olduğunuz üründe hata çıkması halinde teslim tarihinden itibaren en fazla 7 gün içerisinde www.evimkolayavm.com site üzerinden online destek bölümünden ya da WhatsApp çevrimiçi destek bölümünden ya da 0850 255 20 05 numaralı müşteri hizmetlerimizden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgilere istinaden kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Satın alınan ürünün hatası müşterinin kullanımından kaynaklı oluşmuşsa ve ya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
WhatsApp ile sor!