Valizler Hariç Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo!!!
Menu

Garanti ve İade


Garanti Koşulları

Bu garanti ve iade şartları www.evimkolayavm.com sitesini ziyaret eden ve ya www.evimkolayavm.com vasıtası ile hizmetlerimizden yararlanmak isteyen ve bu başvurusunu www.evimkolayavm.com adresindeki sipariş formunu doldurarak veren ve ya gerçek veya tüzel kişiler içindir.

Satın aldığınız ürünlerin ya da hizmetlerin garantisi, fatura kesim tarihinden itibaren başlayacak ve garanti süresi ürünün ya da hizmetlerin türüne (marka, model, ürün, imalatçı v.b) göre değişkenlik gösterecektir.

Bütün ürünlerimiz aksine durumlar belirtilmediği şartlarda üretici firmaların garantisi kapsamındadır. Garanti şartlarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı sırasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir darbe ya da hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak kesinlikle ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

İptal / İade Koşulları

İade Koşullarının Sağlanması İçin;

• Satılan ürünün orjinal kutusunda, ambalajının açılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.
• Varsa tüm tamamlayıcı parçalarıyla beraber olması gerekmektedir.
• Satılan ürüne özel hediye promosyonlar veya kampanyalı ürünler verilmiş ise bu ürünlerle beraber aynı zamanda gönderilmesi gerekmektedir.

Cayma Hakkının Geçerli Olmadığı Ürünler

• Tüketicinin kişisel ihtiyaçları veya istekleri doğrultusunda hazırlanan ürünler(Perde, halı, kilim v.b ölçü verilerek tüketiciye özel hazırlanan ürünler, tüketicinin talebine göre değiştirilen ürünler, tüketiciye göre uyarlanan ürünler.)
• Teslimat sonrası ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler.(Kişisel bakım ürünleri, epilatörler, tıraş makineleri, kulaklıklar, kozmetik ürünleri v.b)
• Cayma hakkı süresi dolmadan önce, tüketiciden alınan onay ile ifasına başlanan hizmetler(Montaj, Kurulum v.b)

Evim Kolay Avm Tüketicinin Cayma Hakkını kabul eder ve bu doğrultuda işlemlerini gerçekleştirir.

Tüketici, ürünü teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde, iade koşullarını sağlaması dahilinde satın almış olduğu ürünü iade edebilir. 14 günü aşan iade taleplerinde işlem yapılamamaktadır.

www.evimkolayavm.com üzerinden satın almış olduğunuz üründe hata çıkması halinde teslim tarihinden itibaren en fazla 7 gün içerisinde www.evimkolayavm.com site üzerinden online destek bölümünden ya da WhatsApp çevrimiçi destek bölümünden ya da 0850 255 20 05 numaralı müşteri hizmetlerimizden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgilere istinaden kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Satın alınan ürünün hatası müşterinin kullanımından kaynaklı oluşmuşsa ve ya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Not: İade işleminizi üye girişi yaptıktan sonra önceki siparişlerim kısmından kolaylıkla yapabilirsiniz.
Üyeliksiz yapılan alışverişlerin iadesi için WhatsApp (0850 255 20 05) hattımızdan destek alabilirsiniz.

Alışveriş Sepetim

Müşteri İletişim