Valizler Hariç Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo!!!
Menu

Kargo ve Taşıma Bilgileri


Kargo ve Taşıma Bilgileri

evimkolayavm.com üzerinden verdiğiniz siparişlerin teslimatı, belirttiğiniz adrese kargo firması aracılığı ile yapılmaktadır. Kargonuzu teslim alırken lütfen şu hususlara dikkat ediniz.

Kargo Nasıl Teslim Alınmalı?

Öncelikle kargo tutanağını imzalamadan önce ürünün kutusunun taşımadan kaynaklı hasar ya da darbe alıp almadığını kontrol edin. Çünkü kargolar zamanla yarıştığı için, kargo elemanı bir an önce ürünü teslim edip oradan ayrılmak ister. Kutuda herhangi bir sebeple hasar varsa teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size KOLAY AVM tarafından yeni ürünleriniz ivedilikle gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden evimkolayavm.com sorumlu değildir.

Teslim alacağınız pakette deformasyon var mı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüpheli durum var ise, kargo formunu imzalamadan, kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Anormal bir durum görmüyorsanız, teslimat formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız, ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı talep ediniz  (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Ürünlerin firmamıza iade edilmesi gerekmektedir). Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargo ile sevk edilecektir.

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat.

Kargo firmasının görevi, KOLAY AVM'den satın aldığınız ürünü, sorunsuz bir şekilde taşıyarak, doğru kişiye teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise, kargo elemanına tutanak düzenletebilirsiniz. Düzenlenen tutanakla beraber, ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz hemen yapılacaktır.

Alışveriş Sepetim

Müşteri İletişim