Valizler Hariç Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo!!!
Menu

Hakkımızda


Evim Kolay AVM temellerini 2005 yılında atan, Kale Mahallesi Bağdat Caddesi No:1 Kat:3 İLKADIM/SAMSUN adresinde bulunan, merkezli bir perakende şirketidir. Kesintisiz hizmetine 2005 yılından bu yana devam etmektedir.

Evim Kolay Alışveriş Merkezleri; Samsun Çarşamba, Bafra, Vezirköprü,  Ordu, Fatsa, Ünye,  Çorum ve  Tokat Erbaa olmak üzere 8 lokasyonda dayanıklı tüketim ürünleri katlı mağazacılık pazarında hizmet vermektedir.

Toplam 8 Alışveriş Merkezi, 6 Lojistik Depo, 20 Bin m²  Satış Alanı, 200 Tedarikçi, 250 Marka, 16 Bin ürün, ve 250 Personeli, 400 bine yakın kayıtlı müşterisi ile kurulduğu yıldan itibaren bölgesinde lider olup, büyük mağaza zincirleri arasına adını yazdırmıştır.

Müşterilerine, en çok güven duyulan Uluslararası ve Yerli markaları; Mobilya, Züccaciye, Beyaz Eşya, Televizyon, Elektronik, Elektrikli Ev Aletleri, Ev yaşam, Halı, Tül-Perde, Dekorasyon, Isıtma-Soğutma, Motorlu Araçlar, Hediyelik ve Tekstil ana gruplarından oluşan 16 binden fazla ürün çeşidi sunmaktadır.

Teknolojik gelişmeler ve çağın gerekliliklerine ayak uydurarak, her geçen gün sizlere hizmet vermenin gurur ve mutluluğu ile sizlerin sayesinde gelecek 5 yıl içerisinde 30 yeni şube ve 10 yeni ili hizmet ağımıza dahil ederek gücümüze güç katmayı hedeflemekteyiz.

KURUM VİZYONU

Sektöründe öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği alışveriş noktası olarak; edindiği başarıyı kalıcı kılmak ve marka değerini en üst sıralara taşımak.

KURUM MİSYONU

İşinde uzman kadrosu, dürüst, güvenilir, etik değerlere uygun satış becerisi, geniş ürün yelpazesi, kalitesi ve rekabetçi konumu, en önemlisi faizsiz satış sistemi ile Türkiye’nin saygın bir işletmesi olmak.

 

Alışveriş Sepetim

Müşteri İletişim