Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo!!!
Menu

Hakkımızda

Evim Kolay AVM temellerini 2005 yılında atan, Kale Mahallesi Bağdat Caddesi No:1 Kat:3 İLKADIM/SAMSUN adresinde bulunan, merkezli bir perakende şirketidir. Kesintisiz hizmetine 2005 yılından bu yana devam etmektedir.

Evim Kolay Alışveriş Merkezleri; Çarşamba, Bafra, Vezirköprü, Ünye, Fatsa, Ordu, Çorum ve Erbaa olmak üzere 8 Alışveriş Merkezi, 9 Alışveriş Mağazası  ile perakende sektöründe hizmet vermektedir.

8 Alışveriş Merkezi, 9 Alışveriş Mağazası, 8 Lojistik Depo, 20 Bin m² Satış Alanı, 80 Tedarikçi, 14 Bin Ürün, 275 Bin müşteri, 100 Marka ve 400 Personeli ile 16 yıldır bölgesinde lider olup büyük mağaza zincirleri arasına adını yazdırmıştır. 

Müşterilerine en çok güven duyulan Uluslararası ve Yerli markaları; Mobilya, Züccaciye, Beyaz Eşya, Televizyon, Elektronik, Elektirikli Ev Aletleri, Küçük Ev Aletleri, Halı, Tül-Perde, Dekorasyon, Isıtma-Soğutma, Motorlu Araçlar, Hediyelik ve Tekstil ana gruplarından oluşan 14.000 ürün gamı sunmaktadır.

KURUM VİZYONU

Sektöründe öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği Alış Veriş Noktası olarak; edindiği başarıyı kalıcı kılmak ve marka değerini en üst sıralara taşımak.

KURUM MİSYONU

İşinde uzman kadrosu, dürüst, güvenilir, etik değerlere uygun satış becerisi, geniş ürün yelpazesi, kalitesi ve rekabetçi konumu, en önemlisi faizsiz satış sistemi ile Türkiye’nin saygın bir işletmesi olmak.  

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
WhatsApp ile sor!